Odkurzacz automatyczny do basenu : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą odkurzaczy automatycznych przeznaczonych do odkurzania basenów.

Odkurzacze automatyczne do basenu - pozwól aby ktoś inny oczyścił basen za Ciebie

Odkurzacz automatyczny do basenu służy do utrzymania czystości wody i niecki basenowej. Odkurzacze serii Dolphin Supreme do basenu sprawdza się zarówno w przypadku basenów prywatnych, jak i publicznych. W pełni zautomatyzowany odkurzacz z własnym zasilaniem i systemem filtrującym. Do pracy nie wymagają uruchomionego systemu filtracyjnego basenu. Praca odkurzacza automatycznego odbywa się bezobsługowo pod wodą zarówno na dnie, ściankach jak również w trudno dostępnych miejscach np. rogi basenu. Odkurzacz automatyczny do basenu czyści również powierzchnie tuż pod lustrem wody, oraz schody basenowe.

Odkurzacz automatyczny Dolphin Supreme M300

Praca odkurzacza automatycznego odbywa się bezobsługowo pod wodą tylko na dnie oraz w trudno dostępnych miejscach np. rogach basenu.

Wyposażony w szczotki CB, obrotnicę przewodu pływającego, zasilacz i stojak.

• Cykl czyszczenia - 3 h.

• Masa - 9 kg.

• Długość przewodu - 18 m.

• Dokładność filtrowania - 70 mikronów.

Ten model odkurzacza nie czyści ścian.

Odkurzacz automatyczny do basenu Dolphin SUPREME M400

Idealnie sprawdza się w czyszczeniu dna i śscian oraz linii brzegowej. Odkurzacz posiada 3 letnią gwarancję. W standardzie wyposażony jest on w szczotki CB przeznaczone do basenów foliowanych i poliestrowych.

Wyposażony w szczotki CB, obrotnicę przewodu pływającego, zasilacz i wózek.

• Cykl czyszczenia - 2,5 h.

• Masa - 11 kg.

• Długość przewodu - 18m.

• Dokładność filtrowania - 50/100 µm.

Odkurzacz Dolphin Supreme M500 z pilotem sterującym

Czyści dno i śsciany oraz linię brzegową. wyposażony jest on w pliota do zdalnego sterowania - funkcja szczególnie przydatna w bardzo trudno dostępnych miejscch.

Wyposażony w szczotki CB, obrotnicę przewodu pływającego, zasilacz z pilotem zdalnego sterowania i wózek.

• Cykl czyszczenia - 1,5/2,5/3,5h.

• Masa - 11 kg.

• Długość przewodu - 18 m.

• Dokładność filtrowania - 50/100 µm.

Tryby pracy odkurzacza automatycznego

Poszczególne typy odkurzaczy automatycznych m.in Dolphin Supreme M5 oraz Dolphin PRO-X2 mogą pracować w trybie automatycznym lub ręcznym. W trybie automatycznym proces czyszczenia przebiega według ściśle zaprogramowanych przez producenta cykli, na podstawie standardowych warunków z jakimi można się spotkać w większości basenów. Odkurzacz ten nie wymaga nadzoru ze strony osoby obsługującej basen, po zakończonym cyklu zatrzyma się on samodzielnie. W trybie ręcznym odkurzacz automatyczny poruszać się będzie wyłącznie na podstawie poleceń wydawanych przez osobę sterującą odkurzaczem.

Udzielamy pisemnej gwarancji (2 lub 3-letniej w zależności od modelu) na wszystkie oferowane odkurzacze automatyczne.

Wymiana filtrów w SUPREME M3

Skanowanie dna basenu w czasie pracy

Odkurzacze pracują w trybie inteligentnym tj. skanują całe dno i narożniki basenu w trakcie cyklu czyszczenia. Odkurzacze te posiadają umiejętność samoprogramowania cyklu czyszczenia zapewniającą efektywny proces czyszczenia pomimo różnych przeszkód znajdujących się w basenie jak słupy, drabinki czy też schody. Wspinają się one na ściany i schody. Zasysają się one do ścian i szorują ich powierzchnie, aż do lustra wody.

Prosta budowa odkurzacza automatycznego Dolphin Supreme

Konstrukcja większości odkurzaczy znajdujących się w naszej ofercie jest prosta, dzięki czemu przeglądy okresowe, a także wymiana zużytych części nie stanowią większego problemu (technologia DIY - do it yourself - zrób to sam). Elementy konstrukcyjne odkurzaczy wykonano z trwałych tworzyw sztucznych, co zapewnia długoletnią pracę. Wystarczy skontaktować się z nami, a nasz pracownik dobierze dla Państwa odpowiedni typ odkurzacza.

Różnorodność funkcji i akcesorii dodatkowych

Tańszą alternatywą dla odkurzaczy automatycznych są odkurzacze ręczne do basenu, więcej na ten temat znajdziecie Państwo tutaj

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87