Basen Tortola - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Tortola - idealny basen ogrodowy

Basen Tortola to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Tortola - 10,00 x 3,50 x 1,55m

Basen Tortola to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają pływać oraz aktywnie spędzać czas wolny, poszukujących jednocześnie niecki o unikatowym kształcie, opartym na niecce protstokątnej. Jest to model cieszący się dużym uznaniem wśród klientów, jako duży rodzinny basen ogrodowy, z doskonale dobranymi proporcjami. Z niecki tej korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd, a dzięki zastosowaniu skośnej ściany przy schodach możliwy jest montaż np. masażu sćiennego do rehabilitacji. Zastosowanie schodów narożnych, wychodzących poza obrys basenu zdecydowanie dodaje prestiżu, udostepniając większą powierzchnię do pływania osobom kąpiącym się. Antypoślizgowa powierzchnia schodów zapewnia komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Tortola jako unikatowy basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 10,00m

Szerokość: 3,50m

Głębokość: 1,55m

Pojemność: 49,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie w postaci rolety basenowej rozwijanej spod wody• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87