Basen, przydomowe baseny, stalowe - Oferta : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Baseny przydomowe ogrodowe, do samodzielnego montażu, stalowe.

Nasza oferta to solidne i trwałe baseny o konstrukcji stalowej. Przeznaczone są one do montażu w ogrodach. Baseny przydomowe można rozstawić na ziemi (w przypadku okrągłych) lub też zagłębić, wkopać w ziemię. Niecki stalowe cieszą sie coraz większą popularnością, są one dostepne w szerokiej gamie kształtów i wielkości. Podstawową zaletą przydomowych basenów jest łatwość montażu, bezproblemowa eksploatacja oraz bezpieczne zimowanie.
Przeprowadzamy remonty i modernizację już istniejących niecek.

Oferta

Przydomowe baseny stalowe należą do grupy najbardziej trwałych, posiadających wytrzymałą konstrukcję - blacha ocynkowana zabezpieczona ogniowo grubości 0,6mm (przy głębokości 120cm) lub 0,8mm (przy głębokości 150cm) - do 25 lat trwałości. Wszystkie elementy z których się składają produkowane są w Niemczech.

Budowa niecek
Elementy stalowe posiadają fabrycznie wycięte otwory pod skimmery i dysze, co znacznie ułatwia montaż, pozwala uniknąć wycinania otworów i uszkodzenia powłoki antykorozyjnej. Dzięki solidnej a zarazem lekkiej przenośnej konstrukcji nasze baseny nie stanowią trwałego elementu krajobrazu i nie wymagają zezwoleń budowlanych przy powierzchni do 30m2. Budowa oraz sam montaż jak i demontaż niecki posadowionej w ogrodzie jest bardzo szybki, łatwy i nie dużych nakładów na dodatkowe materiały lub narzędzia. 

Budowę (wylewka na dno) wraz z montaż łącznie z orurowaniem może wykonać firma lub klient samodzielnie (instrukcja montażu na płycie CD), zabudowa dowolna. Udzielamy nieodpłatnie wytycznych odnośnie budowy dla firm budowlanych.

Przed przystąpieniem do rozłożenia zestawu prosimy o zapewnienie stabilnego gruntu (równa wylewka betonowa na dno).

Trwałość folii (folia Alkor) w nieckach produkcji MTH wynosi 8 do 10 lat. Po upływie tego terminu folia musi być wymieniona, co jednak nie stanowi problemu dzięki specjalnemu wałkowi montowanemu w profil zawieszany, w który wyposażona jest folia. Dzięki temu w przyszłości przy wymianie folii, nie ma potrzeby demontowania kamieni brzegowych, znajdujących się na obrzeżu.

Pod tym adresem możecie Państwo się zapoznać z poszczególnymi etapami budowy basenów ogrodowych.

Basen panelowy prostokątny ORION

Niecki panelowe składają się ze płyt stalowych ocynkowanych o grubości 2mm. Największą zaletą basenów Orion jest to że można je zaraz po montażu obsypać ziemią pozostałą z wykopu. W odróznieniu od pozostałych modeli posiadają w standardzie wkład foliowy Alkoplan o grubości 0,75mm. Cechuję je dodatkowo bardzo szybki czas monatżu. Zachęcamy Państwa do zapoznania się naszą ofertą niecek panelowych Orion. Dostępna głębokość niecki: 140 lub 150cm.

Czytaj więcej


Basen panelowy prostokątny SUNSTAR

Niecki prostokątne SUNSTAR składają się ze płyt stalowych ocynkowanych o grubości 1,5mm. W standardzie posiadają już przygotowane otwory na skimmer i dysze napływowe. W odróżnieniu od pozostałych modeli posiadają w standardzie wkład foliowy o grubości 0,78mm. Zachęcamy do bliższego zapoznania się naszą ofertą basenów przydomowych. Dostępna głębokość niecki: 150cm.

Czytaj więcej

Niecka owalna, ósemkowa, okrągła - szeroka gama kształtów i wymiarów

Bogata oferta wymiarów od 4,90 x 3,00m do 11,00 x 5,50m

Luksusowy wystrój ogrodu - własnym wysiłkiem. Czy to z obrzeżem służącym do siedzenia z naturalnego kamienia, czy też całkowicie zagłębiony i otoczony obramowaniem ze szlachetnych kamieni...z pewnością wszyscy będą wam zazdrościć.

Czytaj więcej

Unikalny kształt basenu

Długa przyjemność pływania. Może być ustawiony jako samonośna konstrukcja wolnostojąca. W zestawie z niecką znajdują się specjalne podpory stalowe. Pełnią one funkcję konstrukcji rozporowej i równoważą nacisk wody. Zastosowanie ich w sposób znaczny obniża koszty robót budowlanych. Wykończenie basenu stanowią dwa siedziska z białego tworzywa wzmocnionego włóknem szklanym nadające całości ekskluzywny wygląd..

Czytaj więcej

Dostępne średnice basenów od 2m do 10m

Basen okrągły można także postawić na gruncie bez wkopywania i wyposażyć w specjalny filtr zawieszany IS6. Okrągła forma i niski koszt instalacji to atuty tych niecek. W przypadku gdy zdecydują się go Państwo częściowo zagłębić (obrzeże można wykorzystać do siedzenia), a także w przypadku jego całkowitego zagłębienia z eleganckim kamieniem brzegowym czystość wody zapewni filtra piaskowy oraz zamontowany w ścianie skimmer i dysze napływowe.

Czytaj więcej

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE - BASENY POLIESTROWE EUROPOOL

Basen poliestrowy Setopools

Pragniemy Państwu zaprezentować nowość w naszej ofercie, a mianowicie niecki poliestrowe wykonane z wysokiej jakości komponentów o trwałej konstrukcji. Niecki te, na tle konkurencji wyróżniają się, niespotykanymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi np. szachtem na roletę basenową podwodną jak i elementami dodatkowymi w standardzie np. leżanki, wydzielona część jacuzzi. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów jak również staranności wykończenia, wyeliminowano praktycznie do zera efekt blaknięcia koloru niecki oraz efekt osomozy. Niecki te są absolutnie wodoszczelne.

Niecki te dostępne są w kolorach podstawowych takich jak: niebieski, jasnoniebieski, biały, beżowy i szary. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą cenową na niecki poliestrowe Europool

Czytaj więcej

NOWOŚĆ - BASENY POLIESTROWE BASLUX

Basen poliestrowy Setopools

Przestawiamy Państwu nowość w naszej ofercie, a mianowicie wytrzymałe niecki poliestrowe wykonane z wysokiej jakości żywic, włókna szklanego oraz żelkotu (warstwa powierzchniowa) która jest odporna na promieniowanie UV oraz niskie temperatury. Niecki te, na tle konkurencji wyróżniają się, rzadko spotykanymi elementami dodatkowymi dostępnymi w standardzie np. leżanki. Wysoka jakość materiałów w połączeniu ze starannością wykończenia sprawia, że został wyelimonowany praktycznie do zera efekt blaknięcia koloru niecki jak również efekt osomozy. Niecki te są absolutnie wodoszczelne.

Niecki te dostępne są w kolorach podstawowych takich jak: niebieski, biały, kremowy i szary, oferujemy również niecki w kolorach 3D: metaliczny biały, metaliczny piaskowy, metaliczny niebieski Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą cenową na niecki poliestrowe Baslux

Czytaj więcej

BASENY POLIESTROWE SETOPOOLS

Basen poliestrowy Setopools

Wysokiej jakości niecki poliestrowe o trwałej konstrukcji. Wysoka jakość użytych materiałów oraz staranność na etapie produkcji sprawia, że wyeliminowano praktycznie do zera efekt blaknięcia koloru niecki. Niecki te są absolutnie wodoszczelne.

Oprócz podstawowych kolorów takich jak: niebieski, jasnoniebieski i biały, oferujemy także wykonanie tych kolorów w wersji 3D. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą cenową na niecki poliestrowe Setopools

BASENY NAZIEMNE GRE - ZESTAWY

basen naziemny gre

NOWOŚĆ W NASZEJ OFERCIE - zestawy basenowe GRE i ECO. Wysoka trwałość użytych komponentów oraz wysoka dbałość o wykończenie niecek a przy tym przystępna cena sprawiły iż znalazły one szerokie grono nabywców w całej Europie. Bogata oferta kształtów i wymiarów sprawi że każdy z Państwa odnajdzie tutaj coś dla siebie. Niecki posiadają konstrukcję z blachy stalowej fosforyzowanej o grubości 0,4mm. Za szczelność odpowiada wkład foliowy w kolorze niebieskim o grubości 0,4mm lub 0,3mm (w przypadku basenów GRE ECO). Oferowane baseny GRE są w pełni wyposażone (w zestawie: basen, filtr piaskowy, skimmer, drabinka, podkład pod nieckę(nie dotyczy ECO). Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz szybki montaż zakupionych zestawów.

Czytaj więcej

Baseny żelbetowe wykładane folią

Niecki o konstrukcji żelbetowej mogą być wykładane folią lub ceramiką. W przypadku basenów foliowanych można wykonać nieckę żelbetową w technologii bezszalunkowej, co znacznie obniża koszt budowy i przyśpiesza cykl budowlany. Za szczelność odpowiada folia zbrojona o grubości 1,5 mm i trwałości ok. 25 lat

Czytaj więcej

Nowa kolekcja folii Alkorplan TOUCH i VOGUE inspirowana naturą i nowoczesną aranżacją wnętrz i trendami. Wszystkie folie z serii Touch i Vogue posiadają nie tylko unikalny nadruk ale i strukturę, która czyni te folie unikatowymi na rynku membran basenowych. Posiadają one grubosć 2,0mm i są absolutnie wodoszczelne, trwałość ok. 25 lat. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa odnajdzie w nowej gamie kolorystycznej folii coś odpowiedniego dla Siebie.

Czytaj więcej

Specjalizujemy się w wykonawstwie od podstaw (łącznie z robotami budowlanymi) niecek betonowych na wymiar wraz z wyłożeniem niecki folią basenową Alkplan 2000. W przypadku dgyby w przyszłości zaistniała konieczność wymiany folii zbrojonej należy powieżyć wyspecjalizowanej firmie. Nie należy wykonywać tego samemu. Demontaż i montaż nowej folii wykonywany jest na miejscu u klienta na wymiar. Folia zbrojona o grubości 1,5mm znakomicie sprawdza sięw nieckach zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Wyłożone nią niecki charakteryzują się znacznie lepszą odpornością na zewnętrzne warunki klimatyczne niż baseny ceramiczne. Więcej szczegółów uzyskają Państwo u naszego doradcy.

Bogata kolorystyka folii Alkorplan. W ofercie kolory jednolite: biały, niebieski, jasnoniebieski, szary, czarny, a także różnego rodzaju mozaiki.

Baseny żelbetowe wykładane mozaiką

Niecka basenu musi być sztywna i szczelna. Może być posadowiona na gruncie lub na filarach. Przed ułożeniem ceramiki badana jest szczelność niecki. Dodatkowo niecka zabezpieczana jest od wewnątrz membraną wodoszczelną. Bogata kolorystyka mozaiki szklanej pozwala na uzyskanie unikatowego i niepowtarzalnego charakteru każdej niecki. Niecki wyłożone mozaiką są uważane za najbardziej ekskluzywne. Ze względu na technologię, niecki te są znacznie droższe od foliowanych.

Czytaj więcej


Z naszej strony polecamy mozaikę firmy Bisazza

BASENY INTEX

Firma INTEX jest największym producentów artykułów z winylu dla rekreacji i sportu na całym świecie. Baseny prod. Intex dostarczają rozrywki dla całej rodziny w przydomowym ogrodzie w upalne dni, stanowiąc obowiązkowe wyposażenie każdego gospodarstwa domowego.

Easy Set - baseny rozporowe.

Przedstawiamy Państwu baseny typu Easy Set które są najłatwiejszymi basenami do ustawienia. Po prostu należy rozłożyć powłokę basenową na wypoziomowanym gruncie, napompować kołnierz i wypełniać basen wodą.

Każdy basen typu Easy Set jest gotowy do napełnienia wodą w czasie mniej niż w pół godziny. W większości przypadków można pływać w swoim basenie już tego samego dnia, w którym został zakupiony.

Metal Frame - niecki stelażowe okrągłe.

Metal Frame to alternatywa dla Easy Set. Są to baseny stelażowe o konstrukcji z galwanizowanej stali. Powłoka wykonana z wytrzymałego tworzywa zapewnia użytkownikom więcej przestrzeni do pływania. Elementy konstrukcyjne wykonane są z najwyższej jakości stali odpornej na korozję. Niecki te są również łatwe do rozstawienia i nie wymagają do użycia żadnych narzędzi. Wszystkie belki i trójniki łączone są ze sobą za pomocą bolców lub sprężynowych zatyczek.

Ultra Frame - niecki stelażowe okrągłe.

Baseny Ultra Frame to modele premium z oferty Intex. Są one łatwe w montażu, dzięki świetnie dopasowanym elementom nie wymagają one do rozłożenia użycia żadnych narzędzi. Dzięki zastosowaniu nowego stelażu jak i koloru powłoki basenowej zapewniają mu nowocześniejszy wygląd, co z pewnością znajdzie szczególne uznanie u wymagających użytkowników.

Prism Frame - niecki stelażowe okrągłe.

Model Prism Frame to doskonała jakość w niskiej cenie. Konstrukcja niecki jest bardzo stabilna dzięki rurom stalowym ocynkowanych. Podłoga i ściany basenu wykonane są z 3-warstwowej folii winylowej. Wewnętrzna powłoka folii wykonana jest z siatki poliestrowej. To idealne wakacyjne rozwiązanie! Podobnie jak inne modele odznacza się on łatwością montażu, wystarczy jedynie uprzednio przygotować podłoże.

Czytaj więcej

BASENY DREWNIANE

Przedstawiamy również drewnianą alternatywę w atrakcyjnych cenach. Niecki te oferowane są w kompletnych zestawach tj. konstrukcja drewniana z wkładem foliowym o grubości 0,75mm, geowłóknina, skimer, dysza napływowa, filtr piaskowy, drabinka drewniana zewnętrzna oraz wewnętrzna ze stalkli nierdzewnej a także z kompletem złączek i orurowania niezbędnych do samodzielnego podłączenia całego zestawu. Wymagają one wcześniejszego przygotowania terenu.

Czytaj więcej

Oktagonalny ONYX 434x401x116cm

Oktagonalny OPAL 560x517x129cm

Podłużny LAZURITE 607x396x131cm

Podłużny JASPER 727x396x138cm

Podłużny DIAMOND 814x460x138cm

Prostokątny AMBER CHARM 502x322x124cm

Prostokątny SUMMER OASIS 600x419x131cm

Prostokątny PEARL OF SOUTH 834x492x138cm

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87