Nawiewne szyny szczelinowe : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Szyny szczelinowe

Szyny szczelinowe nawiewne

To podstawowy element wchodzący w skład klimatyzacji hal basenowych. Umożliwiają odnpowiednią cyrkulację powietrza na hali.

Odpowiedni nawiew i wywiew powietrza z hali basenowej

Nawiewne szyny szczelinowe zapewniają zarówno efektywne jak i równomierne rozprowadzenie powietrza oraz ciepła w pomieszczeniach w znacznym stopniu przeszklonych. Powietrze ogrzane i osuszone wypływa przez nawiewne szyny szczelinowe, które mogą być zamontowane zarówno w posadzce, jak i parapecie okiennym.

Nawiewne szyny szczelinowe Tecair

Zapewnienie prawidłowej klimatyzacji w hali basenu wymaga odpowiedniej dystrybucji powietrza, która będzie otrzymana przez nawiew oraz wywiew powietrza z hali. Nawiew powietrza powinien być tak uformowany, żeby każdy metr sześcienny powietrza w hali basenu był poruszony i wymieniony. Taki nawiew zapewniają odpowiednio rozmieszczone w hali basenu nawiewne szyny szczelinowe. Dla zwiększenia przepływu powietrza stosowane są szyny nie tylko z jedną, ale także z dwoma, trzema szczelinami lub większą ilością szczelin (rys. powyżej).

Szyny napowietrzające Tecair są idealnym rozwiązaniem tam, gdzie ważne jest utrzymanie suchych, nie zaparowanych szklanych powierzchni. Nadmuchiwane dołem ciepłe powietrze w cichy sposób dostaje się na halę i chroni okna oraz ściany przed zawilgoceniem.

System nawiewnych szyn szczelinowych Tecair to:

• Optymalne rozprowadzenie powietrza w pomieszczeniu

• Zapobieganie występowaniu przeciągów nad podłogą

• Estetyczne rozwiązanie

• Niski poziom hałasu

• Dowolny zakres długości

• Prosty i łatwy montaż

• Szeroki zakres zastosowania

Bogata kolorystyka szyn szczelinowych

Szyny napowietrzające Tecair wykonane są z wytłaczanego aluminium odpornego na działanie morskiej wody, dzięki czemu nie korodują. Na życzenie szyny pokrywamy kolorem (prawie cała paleta RAL) w procesie anodowania lub pokrywania proszkiem, co jest wymagane w przypadku basenów zasilanych wodą morską lub zawierającą minerały. Dostarczamy także wersję ekskluzywną: szyny chromowane.

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87