Kamień brzegowy Toro - kolor biały, szary - CAROBBIO ITALY : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Toro to oryginalny, włoski kamień brzegowy do basenów bez pochwytu w kolorze białym i szarym

Kamień brzegowy ceglany

Kamień brzegowy Toro to produkt z mieszanki marmuru, betonu i pigmentu.

Innowacyjna technogoli wykonania oraz wysokiej jakości materiały i ponad 35 letnie doświadczenie producenta pozwolą Ci użytkować obrzeże basenu przez wiele lat - Lider w Europie w swoim sektorze w branży basenowej.

Dzięki elastyczności i otwartości do klienta, jesteśmy w stanie dostarczyć szeroką gamę wariantów kształów kamienia, jak i nietypowe wykonanie - potrzebujemy jedynie Twoich pomysłów i wyobraźni! basenowej.

Dzięki odpowiedniej grubości 4,5cm kamienia są one praktycznie niezniszczalne, nie ma żadnego ryzyka ich połamania. Niespokojna tekstura i swoiste przestrzenne rozmieszczenie ziaren kamienia powoduję żę Twój basen, jak i cały ogród, może stać się unikalnym i ekskluzywnym miejscem z dobrze zaprojektowanym obrzeżem basenu. Odporne na wysokie i bardzo niskie temperatury. Kamienie "Toro" cechują się jakościa wykonania i nowoczesnym designem a także odpowiednio dobranym rodzajem marmuru. Od szczegółu, przez wygląd i kończąc na wysokiej jakości budzą zaufanie i pożądanie. Cieszą oczy spokojem i słonecznym ciepłem, kreując niepowtarzalny wygląd Twojego basenu, poprzez unikatową atmosferę i perfekcyjny design.

Powierzchnia zmniejsza ryzyko poślizgnięcia oraz ułatwia odprowadzenie wody. Dostępne w dwóch modnych i uniwersalnych kolorach, aby jak najlepiej wpasowac się w Twoje gusta. Dostosowywanie technologii i wykonania do potrzeb rynku oraz wymagań klientów stawia nasze kamienie brzegowe w czołówce zarówno w Europie, jak i na świecie. Od szczegółu, przez wygląd, kończąc na wysokiej jakości, kamienie brzegowe budzą zaufanie i pożądanie. Jedno spojrzenie wystarczy, abyś zachwycił się nimi i zapragnął je mieć. Kamienie te stworzą niepowtarzalny wygląd Twojego basenu, unikatową atmosferę i perfekcyjny design. Dzięki nim zarówno Twój basen, jak i cały ogród może stać się unikalnym i ekskluzywnym miejscem, dzięki naszym kamieniom, które dają szeroki wahlarz zaprojektowania obrzeża basenu.

Poniżej przykłady z realizacji kamienia brzegowego

Kamień Toro - biały


Kamień Toro - szary

Dostępne kolory kamieni brzegowych:

Czas realizacji zamówień na kamień w kolorze białym i szarym to 2-3 dni robocze.


Sposób montażu kamienia brzegowego

Kamienie te są odporne na wysokie i niskie temperatury. Dostępne wszystkie kształty widoczne na zdjęciach poniżej. Kamienie nie są impregnowane i nie jest to konieczne, a w razie potrzeby można użyć ogólnie dostępnych środków do impregnacji kamieni marmurowych.

Do montażu zalecamy specjalną fugę odporną na chemię basenową, w odpowiednim kolorze, dostępną tutaj:

Informacje o czyszczeniu kamieni na obrzeżu basenu:

• Czyszczenie kamieni brzegowych wysokociśnieniowymi strumieniami wody i / lub agresywnymi chemikaliami nie jest zalecane.

• Producent Carobbio S.r.l. nie może ponosić odpowiedzialności za szkody wyrządzone w wyniku ich stosowania.

• Nie wolno używać soli do zapobiegania powstawaniu lodu lub usunięcia lodu z powierzchni i krawędzi kamienia.

• W celu zapewnienia jednolitego wyglądu produktu wymagany jest okres dojrzewania wynoszący co najmniej sześć miesięcy.

• Producent zaleca każdorazowo przed stosowaniem środków wykonać próbę w niewidocznym miejscu aby sprawdzić, czy kamień nie ulega przebarwieniom.

• Nasze produkty to konglomeraty naturalnych kruszyw i barwnych pigmentów, a zatem nie możemy dać żadnych gwarancji na jednolitość kolorów między różnymi partiami.

• Piaskowanie może nie być spójne w partiach dostarczonych w różnym czasie. Należy zauważyć, że niektóre produkty mogą mieć białe odcienie (kwitnienie) spowodowane wodorotlenkiem wapnia na powierzchni reagującej z CO2 w atmosferze.

• Jeśli pożądane jest szybkie usunięcie, przemyć produkt roztworem 5-10% kwas chlorowodorowy rozpuszczonym w wodzie, równomiernie rozprowadzić szczoteczką i dokładnie spłukać dużą ilością wody.

• W związku z tym że wykwity są zjawiskiem naturalnym, które zanika z biegiem czasu, dostawca nie rozważa w tym przypadku zgłoszeń reklamacyjnych.

• Zaleca się odstęp 1 mm pomiędzy każdym elementem.

• W celu ewentualnej reklamacji zaleca się sprawdzenie stanu produktu przed instalacją.

• Możecie Państwo używać produktów do klejenia, spoinowania ogólnie dostępnych na rynku Polskim.


Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29