Stacje dozująco-pomiarowe - Sklep on-line : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Stacje dozująco-pomiarowe ELNO

Stacja dozująca jest jednym z najważniejszych elementów proces uzdatniania chemicznego wody basenowej. Wybór stacji dozującej jest optymalnym rozwiązaniem łaczącym w sobie ekonomię i wygodę użytkowania zarówno basenu prywatnego a w szczególności publicznego. Stacja dozująco-pomiarowa najlepiej pracuję w układzie na tzw. bypassie dzięki czemu wiarygodność odczytu a takze serwis urządzenia i wymiana czesci zamiennych w tym elektrod pH i chloru jest bardzo ułatwiona, w odróżnieniu od stacji montowanych bezpośrednio do instalacji wodnej basenu. Stacje dozująco-pomiarowe na bieżąco odczytują parametry wody takie jak pH oraz stężenie chloru oraz w razie koniecznosci korygują te wskazania poprzez dozowanie odpowiedniego środka chemicznego do wody. Dzięki zastosowanie takiej stacji nie ma juz koniecznosći ciagłego monitorowania paramterów wody za pomocą testera ręcznego. Urządzenie to pozwala cieszyć się krystalicznie czystą oraz pozbawiona obcych zapachów wodą w basenie przez cały rok a jednoczesnie bezpieczna dla użytkownika dzieki spełeneniu odpowiednich jej parametrów. Wszystkie stacje dozująco-pomairowe znajdujące sie w naszej ofercie pochodzą od najlepszych europejskich producentów.

Stacje dozujące przeznaczone do użytku prywatnego

Automat pomiarowo-dozujący Tebas Economic EFKA 265

Ekonomiczne budżetowe rozwiązanie dla osób poszukujących dobrej jakosci stacji dozujacej w rozsądnej cenie. Elektrody pomiarowe montowane są bezpośrednio w rurociąg basenu. Tebas EFka265 to proste urządzenie które mierzy i steruję pracą pomp dozujących, doprowadzając wartości pH wody oraz poziom chloru do żądanego poziomu. Pracę wykonuję automatycznie za pomocą mikro-procesora. Łatwa instalacja, obsługa i programowanie przez menu w języku Polskim. Urządzenie wyposażeone w pompki perstaltyczne o wydajności 1,6l/h.Ceny i części zamienne do automatów dozujących dostępne w naszym sklepie internetowym

Zobacz w e-sklepie

Automat pomiarowo-dozujący Tebas Economic EFKA 270

Elektrody pomiarowe umieszczone są w budowie urzadzenia, stacja montowana na bypassie instalacji wodnej basenu. Automat pomiarowo-dozujący Tebas-Economic EFka270 to kompaktowe urządzenie, łatwe w montażu (mocowanie naścienne) jak i w obsłudze. Urządzenie służy do pomiaru i kontroli poziomu pH i chloru (Rx) w basenie kąpielowym. Automat EFka300 zawiera sterownik cyfrowy, który działa odpowiednio z pomocą wartości progowych elektrody pH ze złączem BNC i elektrody Redox. Stacja dostarczana z pompami perystaltycznymi (wężykowe). Elektrody pomiarowe pH i Redox montowane są w komorze pomiarowej, stacja wyposażona w czujnik przepływu, wyłączający dozowanie w przypadku braku przepływu i temperatury. Urządzenie wyposażeone w pompki perstaltyczne o wydajności max. 4,0l/h.

Zobacz w e-sklepie

Stacja dozująca Aquacontrol Basic ph/Rx

Elektrody pomiarowe zostały w umieszczone w obudowie urządzenia, urządzenie działa na bypassie przez co wymiana cześci zamiennych moze być bez problemu wykonana nawet przy działajacej instalcji basenu. Stacja dozujaco-pomairowa BAsic pH/Rx odnacza sie wyjątkową szybkoscią w odczycie parametrów wody od chwili załaczenia zasilanai na urządzeniu. Jest to Proste rozwiązanie w celu automatycznej regulacji pH i chloru w basenie. Meiblue DOS pH/Rx BASIC EXACT to automatyczna stacja pomiarowo-regulacyjna sterowana mikroprocesorowo do pomiaru, kontroli i dawkowania wartości pH i chloru za pomocą potencjału redox. Menu urządzenia w języku Angielskim. Urządzenie wyposażeone w pompki perstaltyczne o wydajności 1,6l/h.

Zobacz w e-sklepie

Stacja dozująca Aquacontrol Deluxe CL2 Redox

Cela pomiarowa z elektrodami umieszczona jest w obudowie urządzenia, stacja montowana na bypassie. Automatyczna stacja pomiarowo-regulacyjna Aquacontrol DOS CL2 Deluxe do basenu sterowana mikroprocesorem do pomiaru, kontroli wartości pH i Redox'u w zależności od czasu i temperatury. NOWOŚĆ! Teraz z systemem IDS (Intelligent Dosing System). Menu w języku Polskim oparte na intuicyjnych poleceniach z wyświetlaczem LCD, 4 przyciski sterujące. Urządzenie dostarczane z pompkami perstaltycznymi o wydajności 1,6l/h.

Zobacz w e-sklepie

Stacja dozująca Aquacontrol DOS SL3

Elektory umieszczone w celi pomiarowej w obudowie urządzenia, stacja montowana na bypassie. Automatyczna stacja pomiarowo-regulacyjna Aquacontrol DOS SL3 Deluxe sterowana mikroprocesorem do pomiaru, kontroli wartości pH i aktywnego tlenu w zależności od wielkości basenu i temperatury. NOWOŚĆ! Teraz z systemem IDS (Intelligent Dosing System). Stacja umożliwia dezynfekcje wody basenowej bez użycia chloru. Urządzenie dostarczane z pompkami perstaltycznymi o wydajności 1,6l/h.

Funkcje dozowania: pH Plus lub pH Minus, wymiennie, podanie aktywnego tlenu (codziennie 7ml/m3 przy 25 stopniach Celsjusza)

Zobacz w e-sklepie

Stacja dozująca Aquacontrol Deluxe CL2 WiFi

Cela pomiarowa z elektrodami umieszczona jest w obudowie urządzenia, stacja montowana na bypassie. Automatyczna stacja pomiarowo-regulacyjna Aquacontrol DOS CL2 Deluxe Wifi sterowana mikroprocesorem do pomiaru, kontroli wartości pH i Redox'u w zależności od czasu i temperatury. Stacja wyposażona w moduł WiFi oraz w duży wyświetlacz w formacie XL. NOWOŚĆ! Teraz z systemem IDS (Intelligent Dosing System).

Wyświetlacz XL z wyświetlaniem wszystkich istotnych parametrów:

• Aktualnie mierzone wartości wody

• Natężenie przepływu próbki wody w l/h

• Aktualna wydajność pompy w%

• Temperatura wody

• Kierunek dozowania

Zobacz w e-sklepie

Stacje dozujące do użytku publicznego

Stacja Aquacontrol Professional pH/Rx/Chlor

Cela pomiarowa z elektrodami umieszczona jest w obudowie urządzenia, stacja montowana na bypassie. Automatyczna stacja pomiarowo-regulacyjna Meiblue Professional pH/Cl zgodna z DIN 19643 sterowana mikroprocesorem do pomiaru, kontroli wartości pH, redox i wolnego chloru. Menu urzadzenia w języku Polskim. Stacja wyposażona w pompy perystaltyczne o wydajności 1,6l/h, dsotępna również w wersji z pompkami MAXi o wydajnosci 3, 6, 9 i 12l/h.

Zobacz w e-sklepie

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29