Akcesoria basenowe - hydromasaże: Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Hydromasaż w basenie

Hydromasaże w basenach nie tylko dają możliwość relaksującego masażu po ciężkim dniu np. w pracy ale także doskonale sprawdzają się jako: element masażu leczniczego, kąpiel z falami i pęcherzykami powietrza.

Przedstawiamy Państwu szeroki wybór hydromasaży do basenu podnoszących walory użytkowe basenu o efekt terapeutyczny. Na hydromasaże składają się nastepujące urządzenia:

Kaskada do hydromasażu

Doskonale sprawdza się jako masaż karku. Bardzo popularne urządzenie które spotkać można na basenach publicznych, hotelowych, a także coraz częściej w basenach prywatnych.

Wanna do hydromasażu

Wanny wyposażone są zarówno w dysze do masażu wodnego jak i powietrznego. Wanny dostępne są o różnych kształtach i wymiarach zarówno do zagłębienia jak postawienia na ziemi. Począwszy od wanien dwuosobowych na 9-cio osobowych kończywszy, wyończone akrylem lub mozaiką szklaną. W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno wanny jacuzzi jak i swim spa. Wanny występują w wersji do użytku prywatnego (skimmerowe) oraz w wersji dla użytku publicznego (z rynną przelewową). Współpracujemy tylko z renonowanymi europejskimi producentami wanien SPA.

Zapewniamuy serwis zarówno gwarancyjny jak i pogwarancyjny

Gejzer podwodny

Dodatkowa atrakcja powietrzna w basenie. W tym przypadku pompa tłoczy powietrze do pokrywy z wieloma otworami, przez które wychodzina w postaci bableków do wody, dając wspaniały efekt. Doskonały zarówno jako masaż ciała, jak i dodatkowa atrakcja wizualna basenu.

Hydromasaż ścienny

Hydromasaż ścienny dostępny jest dwóch wersjach: uproszczonej oraz profesjonalnej. Wybór zależy od tego do jakiego celu chcemy stosować masaż. Hydromasaż dostępny jest o różnych mocach i wydajnościach, zaczynając od jedno- do cztero-osobowych

Ławka do masażu

Urządzenie do masażu powietrznego wykonane w kształcie ławki. Uruchamiane z basenu daje wspaniały efekt masażu i kąpieliz pęcherzykami powietrza. Uaktywniony system powietrza daje uczucie lekkosci i odprężenia. Pokrywa wykonana z polerowanej stali najwyższej jakości AISI-316 stanowi dodatkowe upiększenie Waszego basenu. Specjalna konstrukcja pompy tłokowej pozwala uzyskiwać odpowiednią wydajność przy niewielkiej mocy.

Kanapa masażu powietrznego

Kanapa masażu powietrznego pozwala z elementów indywidualnie stworzyć masaż wodny, odpowiadajacy własnym potrzebom oraz oczekiwaniom. Do elementów trzeba dobrać pompę masażu i sterowanie. Elementy z brązu dostępne są również w wersji do wody słonej!

Z szerokiej gamy urządzeń do hydromasażu, proponujemy:

• hydromasaże ścienne

• hydromasaże denne

• leżanki do masażu perełkowego

• kaskady do masażu karku

• bicze wodne

• strumienie do masażu kręgosłupa i klatki piersiowej itd.

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87