Akcesoria basenowe - atrakcje : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

ATRAKCJE BASENOWE

Do atrakcji wodnych zaliczamy następujące urządzenia:
• urządzenia do pływania pod prąd
• gejzery powietrzne i wodne
• kurtyny wodne
• armatki wodne
• fontanny
• parasole wodne
• wodospady ozdobne
• sztuczne rzeki, zjeżdżalnie itd.
Większość z tych atrakcji instaluje się w dużych basenach publicznych. W obiektach prywatnych zazwyczaj montuje się trzy pierwsze rodzaje.

Pragniemy Państwu zaoferować szeroki wybór atracji basenowych podnoszących walory użytkowe każdego basenu. Na atrakcje basenowe składają się nastepujące urządzenia:

Przeciwprąd basenowy

Zastosowanie przeciwprądu pozwala na znacznie lepsze wykorzystanie nawet bardzo ograniczonej przestrzeni w basenie, i sprawić że poczujemy się jakbyśmy płynęli w nurcie rzeki. Dostępne są dwa rodzaje przeciwprądów:

Rekreacyjne
Sportowe


Modele Sportowe stanowią wyzwanie nawet dla zawodowych pływaków. Różnią się one pomiędzy sobą głównie siłą strumienia wody. W swojej ofercie posiadamy także przeciwprądy do zawieszenia na ścianie basenu. Doskonale sprawdzają się one przy basenach gotowych lub już istniejących. Nie wymagają one żadnej ingerencji w istniejącą strukturę basenu. Przeciwprądy które Państwu oferujemy dostępne są zarówno w wersji z tworzywa sztucznego jak i bardziej eleganckie z wykonane z brązu oraz stali nierdzewnej.

Gejzer powietrzny

Daj się porwać masującym bąbelkom wydostających się spod Twoich stóp dzięki delikatnemu masażowi umieszczonemu w dnie basenu. Gezjery powietrzne bo o nich tu mowa doskonale uzupełniają zestaw atrakcji znajdujących się w basenie. Delikatny masaż pozwala się wyciszyć i oddać się w pełni relaksacyjnym właściwościom jakie z tego płyną.

Kurtyna wodna - masaż karku

Kurtyna wodna doskonale spełnia się jako masaż karku i ramion. Wydajne pompy zapewniają masaż na odpowiednim poziomie dając odczucie rozprężenia po ciężkim dniu lub po prostu pozwala na chwilę odprężenia. Kurtyny dostępne są z różnymi końcówkami: punkowymi lub spłaszczonymi. Niektóre modele wysposażone są w wymienne nakładki. Dizeki czemu użytkownik sam może je zmieniać w zależności od upodobań.

Armatka wodna basenowa

Przeznaczeniem armatek wodnych jest zapewnienie masażu wybranych części ciała w sposób punktowy albo rozproszony. Bogaty wybór armatek pojedynczych, podwójnych oraz potrójnych pozwoli sprostać Państwa największym oczekiwaniom i wymaganiom.

Fontanna do basenu

Fontanna basenowa pełni funkcję główne estetyczne. Doskonałe uzupełnienie basenu w przypadku gdy mają z niego korzystać głównie dzieci.

Parasol wodny do basenu

Podobnie jak fontanna parasol wodny pełni funkcję głównie estetyczną. Stanowi on dodatkową atrakcję szczególnie na części przewidzianej głównie dla dzieci. Duża czasza parasola pozwala na jednoczesną zabawę pod nim dla kilkorga dzieci jednocześnie.

Sztuczna rzeka w basenie


Sztuczna rzeka w basenie to dość niecodzienny widok nawet na publicznych obiektach stanowi dodatkowe urozmaicenie całego obiektu. Jak sama nazwa wskazuje jest to sztuczna rzeka zaadaptowana na potrzeby basenu. To rozwiązanie cieszy się bardzo dużym powodzeniem u uczestników tej atrakcji zarówno wśród nowicjuszy jak i stałych bywalców. Jest to rozwiązanie które zarówno podnosi walory użytkowe basenu, jak i dodatkowo zwiększa konkurencyjność danego obiektu na tle konkurencji.

Wodospad ozdobny SilkFlow


Wodospady ozdobne pełnią funkcję czysto ozdobną Kaskada wodna pełni funkcję masażu karku i ramion. Bogaty wybór kształtów i rozmiarów.

Masaż ścienny

Masaż ścienny jak już sama nazwa wskazuje służy do masażu wybranych partii ciała. Urządzenie jest montowane w całości w scianie basenu. Kombinacja możliwych wariantów masażu wybranej partii ciała i ilości dysz masujących jest bardzo duża. Masaż dostępny jest w wersji:
1-dyszowej
2-dyszowej
3- oraz 4-dyszowej.

Funkcje rehabilitacyjne w tym przypadku wygrywają nad fukcjami estetyki i efektowności.

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87