Folia ALkorplan TOUCH, VOGUE - Baseny foliowane : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Membrany basenowe Alkorplan

Basen ogrodowy foliowany

Niecki basenów wykładane tą technologią znajdują zastosowanie zarówno jako baseny przydomowe, jak i do wewnątrz budynku.

Wszystkie ściany basenu muszą być wyzbrojone, można wykonać nieckę żelbetową w technologii bezszalunkowej, co znacznie obniża koszt budowy i przyśpiesza cykl budowlany.
Dowolność kształtów, wymiarów oraz głębokości niecek betonowych to niepodważalna zaleta tego rodzaju niecek. Dostępne są również niecki stalowe np. o kształcie prostokatnym ale o stałej głębokości. Za szczelność takiego basenu odpowiada folia zbrojona Alkorplan o grubości 1,5 mm i trwałości ok. 25 lat.

Folia basenowa Alkorplan Touch zainspirowana naturą!. Przekształć swój dom w przestrzeń o wyjątkowym wzornictwie i charakterze. Alkoprlan Touch to pierwsza membrana zbrojona o strukturalnej budowie i fakturze naturalnego kamienia, grubość 2mm. Dzięki temu jest najmocniejsza i najbardziej odporna na rynku. Jej oryginalnośc sprawia, że staje się unikalnym rozwiązaniem dla zapewnienia osobistego charakteru basenowi i przekształcenia Twojego domu w wyjątkową przestrzeń. Alkrplan Touch to folia, która ma osobowość i nietuzinkowy charakter i uczyni twój dom oraz ogród wyjątkowym miejscem. Folia spełnia dwa fundamentalne wymagania względem każdego basenu: jest całkowicie wodoszczelna oraz gwarantuje najpiękniejsze możliwe wykończenie. Spraw sobie wyjątkowy i ekskluzywny basen! A jeśli chcesz się o niej więcej dowiedzieć, musisz ją dotknąć.

Poniżej zdjęcia autentycznych basenów wyłożonych danymi foliami:

Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Authentic

Rustykalne baseny z wykwintnymi kamiennymi teksturami, tworzącymi różne odcienie w wodzie, błyszczące i kolorowe, idealne do naturalnych środowisk lub wiejskich ogrodów.


Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Relax (piaskowy)

Zmysłowe, egzotyczne baseny ze złotym piaskiem i błyszczącymi turkusowymi refleksami, które przeniosą Cię na odległe plaże Karaibów.


Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Elegance

Luksusowe, uwodzicielskie, niepowtarzalne baseny w odcieniach głębokiego błękitu, które od pierwszego wejrzenia urzekną i zamienią Twój dom w elegancki pałac.


Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Sublime

Imitacja wapienia trawertynowego, która tworzy baseny z ciepłymi refleksami, idealne do ekskluzywnych i naturalnych wnętrz.


Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Vanity

Spektakularne, ostentacyjne baseny z białego marmuru, które będą dumą właścicieli.


Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Prestige

Wykładzina tworząca basen nawiązujący do wulkanicznego raju skalnego, stworzona z myślą o designerskich i minimalistycznych wnętrzach.


Folia Alkorplan Touch - kolor/wzór Origin

Ten nowoczesny i ponadczasowy design kojarzony z granitowym kamieniem doskonale odtwarza refleksy krystalicznie czystej wody granitowych wybrzeży.

Realizacja basenów przydomowych, przy wykorzystaniu technologii wykładania specjalistyczną wykładziną ALKORPLAN jest jedną z najczęściej stosowanych metod uszczelniania i wykończenia basenów.

Konstrukcja przygotowana pod folię powinna być żelbetowa, lub też wykonana z bloczków betonowych. Najważniejsze z punktu widzenia efektu końcowego, jest wykonanie równej i gładkiej powierzchni ścian oraz dna przed przystąpieniem do procesu foliowania.

Wzmocniona membrana Alkorplan TOUCH doskonale sprawdza się zarówno przy odnawianiu istniejących basenów, jak i budowie nowych basenów.


Zgrzewanie doczołowe

Ta metoda zgrzewania jest zalecana dla membran TOUCH. Materiał ma grubość 2 mm, a normalna metoda nakładania tworzy szew, który jest dobrze widoczny i wyczuwalny, co może również powodować gromadzenie się brudu. Metoda zgrzewania doczołowego zapewnia gładką powierzchnię, która jest czystsza i zapewnia bardziej atrakcyjny wygląd i w dotyku. Może być wykonany bez użycia uszczelniacza. Prawidłowo wykonany sprawia, że szwy są znacznie mniej widoczne, szczególnie na dnie basenu.Jedyna 2 mm wzmocniona membrana ze strukturą 3D

Dużą różnicą pomiędzy TOUCHem a resztą wzmocnionych membran na rynku jest jej grubość wynosząca 2 mm. To sprawia, że jest najsilniejsza i najtrwalsza membrana do wykładania niecek basenów na rynku. Inną dużą różnicą w stosunku do tego, co jest obecnie na rynku, jest jego atrakcyjność. TOUCH to pierwsza wzmocniona membrana z wypukłymi elementami emulującymi występującymi w naturze, takimi jak łupek, granit czy piasek.

Wyjątkowość RENOLIT ALKORPLAN TOUCH:

2 mm grubości.


Tłoczenie 3D.


7 ekskluzywnych nadruków naśladujących naturalne elementy.


Nadaje się do montażu na śliskich powierzchniach.


Kategoria antypoślizgowości C.


Nadaje się zarówno do zgrzewania na zakładkkę, jak i doczołowego.

Renolit Alkorplan VOGUE

Folia Alkorplan VOGUE powstała z pomysłu przekształcenia basenu w prawdziwy obiekt designu. Inspiracją są wyrafinowane, nowoczesne i estetycznie najnowocześniejsze wykończenia, aby stworzyć basen swoich marzeń.

Wzmocniona mebrana o grubości 2 mm, z nadrukiem i strukturą, inspirowana aranżacją wnętrz i trendami. O takich samych właściwościach jak seria TOUCH.

Jeśli lubisz wygodę i design w swoim domu, nie zapomnij też o swoim basenie.

VOGUE inspiruje się najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Zasadą jest wykorzystanie środków projektantów wnętrz i architektów wykorzystywanych przy budowie domu do basenu, aby stał się kolejnym elementem harmonijnym z domem.

Poniżej zdjęcia autentycznych basenów wyłożonych danymi foliami:


Folia Alkorplan Vogue - kolor/wzór Vintage

VINTAGE, w jasnych, eleganckich i rdzawobrązowych odcieniach inspirowanych wzornictwem retro, a jednocześnie nowoczesnych, zastosowany na podłogach i ścianach awangardowych domów.


Folia Alkorplan Vogue - kolor/wzór Urban

Inspirowany wzornictwem przemysłowym URBAN jest szary i minimalistyczny. Nasz projekt URBAN nadaje wnętrzu wrażenie industrialnego wystroju, w którym przestronne pokoje w stylu loftowym na planie otwartym są wykończone surowymi materiałami w stylu retro.


Folia Alkorplan Vogue - kolor/wzór Summer

SUMMER inspirowany jest letnimi domkami w stylu śródziemnomorskim, w których kluczową rolę odgrywa biel, drewno i błękit. Daje światło, spokój i kolor. Zarówno w rustykalnej, jak i miejskiej atmosferze tworzy letnie i świeże otoczenie. pomyśl o morzu, lecie, słońcu i czystym, błękitnym niebie.

Spraw, aby Twój basen był w harmonii z Twoim ogrodem

Kolekcja RENOLIT ALKORPLAN VOGUE to nowa gama 2 mm membran basenowych, wysokiej jakości, o takich samych właściwościach technicznych jak seria TOUCH.

Ta seria jest inspirowana aranżacją wnętrz i trendami. W tym roku VOGUE wprowadza na rynek 3 wzmocnione wzory membran, drukowane i z strukturą, o właściwościach antypoślizgowych klasy C.WYCEŃ SWÓJ BASEN BETONOWY FOLIOWANY

Jeżeli chcesz wiedzieć ile może
kosztować Twój nowy w pełni wyposażony basen betonowy wykładany folią
wyślij do nas swoje dane.

formularz zapytania
pobierz>>

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87