Basen ogrodowy Agatha - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Agatha - idealny basen ogrodowy

Nasza oferta to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Baseny poliestrowe zapewnią Ci błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Jest to ciekawa propozycja dla osób którzy poszukują duzego basenu prostokątnego z dużymi schodami wejściowymi, o nowoczesnym kształcie i niewielkich rozmiarach. Stanowi on doskonałe rozwiązanie szczególnie dla osób uwielbiających pływać i spędzać czas w basenie. Najczęściej wybierany jako średniej wielkości rodzinny basen ogrodowy dzięki doskonale dobranym proporcjom, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów wzdłuż krótszego boku niecki zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Po obu stronach schodów znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć. Zastosowana płaska ściana po przeciwnej stronie schodów umożliwia instalację rolety basenowej.


Baseny Setopools dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Susan jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 7,50m

Szerokość: 3,10m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 21,1m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej

• Ślizgawka basenowa (zjeżdżalnia wodna) montowana na brzegu• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

Bok Agatha Blue
Wymiary basenu Agatha

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29