Basen ogrodowy Aruba 700 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Aruba 700 - idealny basen ogrodowy

Europool to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewni błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Aruba 700 - 7,20 x 3,70 x 1,50m

Basen dla osób którzy uwielbiają aktywnie spędzać czas pływając w basenie. Połączenie atrakcyjnego prostokątnego kształtu basenu z unikatowymi schodami prostokątnymi to wyróżnik dla tego basenu. Cechują go niezbyt duże wymiary, przez co doskonale sprawdzi praktycznie w każdym ogrodzie. Instalując Arubę 700 tuż przy ścianie budynku basen można przykryć niedrogim zadaszeniem basenowym, dzięki temu zabiegowi przedłużymy okres użytkowania basenu o kilka miesięcy w ciągu roku. Model najczęściej wybierany jako basen rodzinny, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych i niespotykanych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Schody wyposażone są w cztery wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Aruba 700 jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 7,20m

Szerokość: 3,70m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 36,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29