Basen ogrodowy Aruba 800 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Aruba 800 - idealny basen ogrodowy

Basen Europool to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Aruba 800 - 8,20 x 3,70 x 1,50m

Ten model basenu jest ciekawą propozycją dla osób które poszukują basenu prostokątnego o nowoczesnym kształcie i dużych rozmiarach. Jest to doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla osób uwielbiających pływać i spędzać czas w basenie. Najczęściej wybierany jako duży rodzinny basen ogrodowy dzięki doskonale dobranym proporcjom, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych i niespotykanych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Aruba 800 jako unikatowy basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 8,20m

Szerokość: 3,70m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 41,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub duzej mocy

• Przykrycie w postaci rolety basenowej rozwijanej spod wody• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29