Basen ogrodowy Aves 800 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Aves 800 - idealny basen ogrodowy

Europool to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewni błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Aves 800 - 8,00 x 3,20 x 1,55m

Jest to idelana propozycja dla osób którzy poszukują basenu prostokątnego, o nowoczesnym kształcie i dużych rozmiarach. Połączenie atrakcyjnego prostokątnego kształtu basenu ze schodami rzymskimi, to wyróżnik dla tego basenu. Zastosowanie prostokątnego kształtu umożliwia zamontowanie rolety (żaluzji) basenowej. Jest on modelem najczęściej wybieranym jako basen rodzinny, z użytkowania którego mogą czerpać przyjemność zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów rzymskich zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Dodatkowo na krótszym boku znajdują się dwa wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Aves 800 jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 8,00m

Szerokość: 3,20m

Głębokość: 1,55m

Pojemność: 35,8m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29