Basen ogrodowy Bahama 600 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Bahama 600 - idealny basen ogrodowy

Basen Europool to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Bahama 600 - 6,10 x 3,75 x 1,50m

Basen ten jest oryginalną propozycją dla osób, które poszukują klasycznego basenu ogrodowego wzbogaconego o niespotykane rozwiązania u innych producentów. Jest to jedna z niewielu dostępnych na rynku niecek (po Aruba Plus i Trinidad), która w standardzie wyposażona jest w osobny szacht na roletę basenową. Niecka posiada zalety dużo większych basenów, a przy tym jest znacznie tańsza w utrzymaniu. Uniwersalne wymiary pozwalają na, zastosowanie go zarówno w małym jak i dużym ogrodzie. Ze względu na jego zalety wybierany jest najczęściej jako rodzinny basen, z którego korzystać mogą zarówno dorośli jak i dzieci.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Schody narożne, usytuowane są w obu narożnikach na krótszej ścianie.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Bahama 600 jako unikatowy basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 6,10m

Szerokość: 3,75m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 30,8m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie w postaci rolety basenowej rozwijanej spod wody• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29