Basen ogrodowy Bali 650 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Bali 650

Basen Bali 650 jest gwarancją niezapomnianych momentów w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewnia wypoczynek po ciężkim dniu pracy oraz poprawia samopoczucie a także przynosi ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Bali 650 - 6,50 x 3,70 x 1,50m

Bali 650 to doskonała propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnie wyglądającego basenu o niewielkich wymiarach. To basen o kompaktowych wymiarach, jest on odpowiedni nawet dla niewielkich ogrodów i dodatkowo daje dużą wygodę kąpieli.

Niecka podobnie jak pozostałe modele daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych narożnych schodów zdecydowanie podkreśla walory użytkowe, ich rozmiary nie zabierają dużo z powierzchni do pływania, a ich antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Niecka charaktryzuję się wygdną ławeczką która umiejscowiona jest na całej długości krótszego boku.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Bali 650 jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 6,50m

Szerokość: 3,70m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 36,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29