Basen ogrodowy Brodzik - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Brodzik - idealny basen ogrodowy

Europool to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Baseny poliestrowe zapewnią wam wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią wasze samopoczucie oraz przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Brodzik - 5,00 x 3,00 x 0,50m

To propozycja dla osób ceniących wodny relaks dla swoich pociech. Dzięki swoim niewielkim wymiarom nie zajmuję zbyt wiele miejsca w ogrodzie, a jego mniejsza głębokość doskonale sprawdzi się dla rodzin z małymi dziećmi.

Zastosowanie efektownych mini schodów w dwóch narożach niecki zdecydowanie podkreśla walory użytkowe, ich antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo najmłodszym. Dodatkową atrakcją niecki jest zjeżdzalnia dla dzieci wbudowana w nieckę - zjeżdzalnia umieszczona na krótszym boku.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Brodzik jako basen dla najmłodszych użytkowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 5,00m

Szerokość: 3,00m

Głębokość: 0,50m

Pojemność: 5,2m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- szary

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29