Basen ogrodowy Farris 800 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Farris 650 - idealny basen ogrodowy

Farris 800 to nasza najnowsza niecka poliestrowa, to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewni błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Farris 800 - 8,00 x 3,20 x 1,50m

Nasz basen Farris 800 to większy brat modelu 650, stanowi to doskonałe rozwiązanie dla osób, które dysponują dużej wielkości ogrodem, a uwielbiają pływać oraz aktywnie spędzać czas wolny. Połączenie atrakcyjnego prostokątnego kształtu basenu ze schodami prostokątnymi, to wyróżnik dla tego basenu. Cechują go niezbyt duże wymiary, przez co doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym ogrodzie. Zastosowanie prostokątnego kształtu umożliwia zamontowanie rolety (żaluzji) basenowej. Najczęściej wybierany jako basen rodzinny, z którego korzystać mogą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Na przedłużeniu schodów znajduję się siedzisko na którym możecie Państwo odpocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Farris 800 jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 8,00m

Szerokość: 3,20m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 38,4m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29