Basen Filuś II - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Filuś II - idealny basen ogrodowy

Nasza oferta to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Baseny poliestrowe zapewnią Ci błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Filuś II - 2,95 x 1,00m

Jest to większy brat niecki Filuś I i stanowi on ciekawą propozycję dla osób, którzy poszukują basenu o nowoczesnym kształcie i niewielkich rozmiarach. Stanowi on doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla osób uwielbiających odpocząć i spędzać czas w basenie. Najczęściej wybierany jako mały basen ogrodowy, dzięki doskonale dobranym proporcjom, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka ze względu na niewielkie wymiary i niejednolitą głębokość, nie daje możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie schodów zdecydowanie ułatwia korzystanie z niecki, a ich antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Na całym obwodzie niecki znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Baslux dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Filuś II jako basen dla niedużej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Średnica: 2,95m

Głębokość: 1,00m

Pojemność: 5,8m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- niebieski

- biały

- kremowy

- szary

• Dostępne kolory 3D (za dopłatą):

- metaliczny niebieski 3D

- metaliczny piaskowy 3D

- metaliczny biały 3D

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87