Basen Fiona - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Fiona

Nasza oferta to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Baseny poliestrowe zapewnią Ci błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Fiona ogrodowy basen

Fiona to ciekawa propozycja dla osób którzy posukują niewielkiego basenu posiadającego zalety dużego basenu. Dzięki kompaktowym wymiarom i doskonałym proporcjom jest to idealny basen do niewielkich ogrodów. Najczęściej wybierany jako basen rodzinny, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli. Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Po obu stronach schodów znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Setopools dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Fiona jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 5,10m

Szerokość: 3,10m

Głębokość: 1,55m

Pojemność: 13,7m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej

• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- szary

Fiona Blue
Bok Fiona Blue
Wymiary basenu Fiona

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87