Basen ogrodowy Grenada 700 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Grenada 700 - idealny basen ogrodowy

Europool to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewni błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Grenada 700 - 7,00 x 3,00 x 1,52m

Nasz basen Grenada 700 to większy brat modelu Grenada 600 i stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób które uwielbiają pływać oraz aktywnie spędzać czas wolny. Połączenie atrakcyjnego prostokątnego kształtu basenu ze schodami trapezowymi, to wyróżnik dla tego basenu. Cechują go niezbyt duże wymiary, przez co doskonale sprawdzi się praktycznie w każdym ogrodzie. Zastosowanie prostokątnego kształtu umożliwia zamontowanie rolety (żaluzji) basenowej. Najczęściej wybierany jako basen rodzinny, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a ich antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Na krótszym boku znajdują się dwa wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Grenada 700 jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 7,00m

Szerokość: 3,00m

Głębokość: 1,52m

Pojemność: 28,7m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29