Basen ogrodowy Haiti - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Haiti - idealny basen ogrodowy

Nasza oferta Europool to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Baseny poliestrowe zapewnią Ci błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Haiti - 8,00 x 3,20 x 1,52m

Jest to ciekawa propozycja dla osób którzy poszukują basenu prostokątnego, o nowoczesnym kształcie i dużych rozmiarach. Stanowi on doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla osób uwielbiających pływać i spędzać czas w basenie. Najczęściej wybierany jako duży rodzinny basen ogrodowy, dzięki doskonale dobranym proporcjom, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów, stanowiących połączenie schodów rzymskich z prostokątnymi, o unikatowym wykończeniu, zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Haiti jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 8,00m

Szerokość: 3,20m

Głębokość: 1,52m

Pojemność: 35,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29