Basen ogrodowy Jamaika - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Jamaika - idealny basen ogrodowy

Basen Europool to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Jamaika - 11,25 x 3,75 x 1,50m

Basen Jamaika to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają pływać oraz aktywnie spędzać czas wolny, poszukujących jednocześnie niecki protstokątnej wzbogaconej o dodatkowe rozwiązania. To model cieszący się dużym uznaniem wśród klientów, za jego rozmiary z doskonale dobranymi proporcjami, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie dwóch par schodów narożnych, umieszczonych na dłuższej ścianie, zdecydowanie dodaje prestiżu. Antypoślizgowa powierzchnia schodów zapewnia komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Jamaika jako unikatowy basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 11,25m

Szerokość: 3,75m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 57,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o dużej mocy

• Przykrycie w postaci rolety basenowej rozwijanej spod wody• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29