Basen Kefalina - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Kefalina

Basen Kefalina jest gwarancją niezapomnianych momentów w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewnia wypoczynek po ciężkim dniu pracy oraz poprawia samopoczucie a także przynosi ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Kefalina - 9,50 x 3,75 x 1,55m

Niecka Kefalina to ciekawa propozycja dla osób poszukujących oryginalnych basenów o nowoczesnym wyglądzie i dużych rozmiarach. To basen prostokątny o dużych wymiarach wzbogacony o wyprofilowaną leżankę - element rzadko spotykany u innych producentów niecek. Jest on odpowiedni szczególnie dla dużych ogrodów i daje dużą wygodę kąpieli dla kilku osób kąpiących się jednocześnie.

Niecka podobnie jak pozostałe modele daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych łukowatych schodów o ciekawym kształcie i formie zdecydowanie podkreśla walory użytkowe, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Dodatkowo niecka wyposażona jest w dwa siedziska na krótszej ścianie.


Baseny Baslux dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Kefalina jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 9,50m

Szerokość: 3,75m

Głębokość: 1,55m

Pojemność: 51,6m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasny błękit RAL 5012

- biały RAL 9003

- kremowy RAL 9001

- szary RAL 7035

• Dostępne kolory 3D (za dopłatą):

- metaliczny niebieski 3D

- metaliczny piaskowy 3D

- metaliczny biały 3D

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29