Basen ogrodowy Martinique - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Martinique - idealny basen ogrodowy

Martinique to największy dostępny basen poliestrowy. To gwarancja niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Zaproś wszytkich swoich znajomych i baw się z nimi korzystając z ogromnej dostępnej przestrzeni do pływania i zabawy. Basen poliestrowy zapewni Ci dodatkowo błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Martinique - 11,25 x 4,25 x 1,60m

To największy dostępny w naszej ofercie basen poliestrowy, dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Charakteryzują go doskonałe proporcje, jest on zarazem bardzo długi i szeroki, a dodatkowo w jego nieckę wkomponowana została strefa płytka (brodzik). Pozwala na jednoczesną kąpiel dla wielu osób, w tym samym czasie. Jest to model, który jest najczęściej wybierany jako duży rodzinny basen ogrodowy, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Ogromna niecka daje bardzo duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a ich antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Strefa płytka (brodzik) wyposażona jest w jedną leżankę i w dwa siedziska. Może być ona zamieniona z sekcji dla dzieci, w prawdziwe jacuzzi z hydromasażem zarówno wodnym jak i powietrznym.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Martinique jako basen dla całej rodziny i twoich znajomych i przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 11,25m

Szerokość: 4,25m

Głębokość: 1,60m

Wymiary brodzika (strefa płytka):

Średnica: 4,25m

Głębokość: 0,80m

Pojemność: 59,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- szary

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29