Basen Mini Victoria - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Mini Victoria

Basen Europool jest gwarancją niezapomnianych momentów w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewnia wypoczynek po ciężkim dniu pracy oraz poprawia samopoczucie a także przynosi ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Mini Victoria - 4,20 x 2,70 x 1,30m

Mini Victoria to doskonała propozycja dla osób, które poszukują nowoczesnie wyglądającego basenu o niewielkich wymiarach. To basen o kompaktowych wymiarach, jest on odpowiedni, nawet dla niewielkich ogrodów i dodatkowo daje dużą wygodę kąpieli.

Niecka podobnie jak pozostałe modele daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie podkreśla walory użytkowe, a ich niewielkie rozmiary nie zabierają powierzchni do pływania. Antypoślizgowa powierzchnia schodów zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Wzdłuż jednej z krótszych ścian niecki znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Mini Victoria jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 4,20m

Szerokość: 2,70m

Głębokość: 1,30m

Pojemność: 13,2m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87