Basen ogrodowy Nell - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Nell - idealny basen ogrodowy

Nell to największy dostępny basen. To gwarancja niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Zaproś wszytkich swoich znajomych i baw się z nimi korzystając z ogromnej dostępnej przestrzeni do pływania i zabawy. Basen poliestrowy zapewni Ci dodatkowo błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

To największy dostępny w naszej ofercie basen poliestrowy dla Ciebie i całej Twojej rodziny. Charakteryzuję go doskonałe proporcje, jest on zarazem bardzo długi i szeroki. Pozwala na jednoczesną kąpiel dla wielu osób w tym samym czasie. Jest to model który jest najczęściej wybierany jako duży rodzinny basen ogorodwy, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Ogromna niecka daje bardzo duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Po obu stronach schodów znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Setopools dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Nell jako basen dla całej rodziny i twoich znajomych i przyjaciół. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 10,00m

Szerokość: 4,00m

Głębokość: 1,65m

Pojemność: 41,2m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

Basen Nell Blue
Bok Nell Blue
Wymiary basenu Nell

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29