Basen ogrodowy Panama - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Panama - idealny basen ogrodowy

Basen Panama to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Panama - 8,00 x 3,70 x 1,50m

Basen Panama to model wykonany ze wzmocnionego poliestru, jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które uwielbiają pływać w gronie dużej rodziny oraz aktywnie spędzać czas wolny, poszukujących jednocześnie niecki o unikatowym kształcie, opartym na niecce protstokątnej. Niecka poza średniej wielkości strefą pływania posiada również wypłycenie, z którego będą korzystać najmłodsi. Jest to model cieszący się dużym uznaniem wśród klientów, jako duży rodzinny basen ogrodowy, z doskonale dobranymi proporcjami. Z niecki tej korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd, a dzięki zastosowaniu skośnej ściany przy schodach możliwy jest montaż np. masażu sćiennego do rehabilitacji. Zastosowanie schodów narożnych, wychodzących poza obrys basenu zdecydowanie dodaje prestiżu, udostepniając większą powierzchnię do pływania osobom kąpiącym się. Antypoślizgowa powierzchnia schodów zapewnia komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Panama jako unikatowy basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 8,00m

Szerokość: 3,70m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 36,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie w postaci rolety basenowej rozwijanej spod wody• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29