Basen ogrodowy Papeete 700 - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Papeete 700 - idealny basen ogrodowy

Basen Papeete 700 to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Papeete 700 - 7,00 x 3,50 x 1,50m

Basen ten jest większym odpowiednikiem, sprawdzonej już niecki Papeete 600 i stanowi ciekawą propozycją dla osób, które poszukują klasycznego basenu ogrodowego. Posiada on zalety dużo większych basenów, a przy tym jest znacznie tańszy w utrzymaniu. Uniwersalne wymiary pozwalają na zastosowanie go, zarówno w małym jak i dużym ogrodzie. Ze względu na jego zalety wybierany jest najczęściej, jako rodzinny basen, z którego korzystać mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych narożnych schodów o łukowatym kształcie zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Papeete 700 jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 7,00m

Szerokość: 3,50m

Głębokość: 1,50m

Pojemność: 33,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- szary

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29