Basen ogrodowy Sandra - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Sandra - idealny basen ogrodowy

Nasza oferta basenów poliestrowych to gwarancja dla Ciebie niezapomnianych chwil spędzonych w gronie przyjaciół i rodziny. Basen poliestrowy Sandra zapewni Tobie i bliskim błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Sandra stanowi ciekawą propozycję dla osób posukujących klasycznego basenu kąpielowego. Basen ten posiada wszystkie zalety większych basenów, ale przy tym jest tańszy w utrzymaniu. Dzięki uniwersalnym wymiarom basen sprawdza się zarówno przy niewielkich jak i w przypadku dużych ogrodów. Najczęściej wybierany jako basen rodzinny, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Duże możliwości jakie daję niecka w doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, a antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Po obu stronach schodów znajdują się wygodne siedziska, na których można wypoczywać.


Baseny Setopools dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Sandra jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 6,50m

Szerokość: 3,10m

Głębokość: 1,55m

Pojemność: 18,4m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej

• Ślizgawka basenowa (zjeżdżalnia wodna) montowana na brzegu• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

Basen Sandra Blue
Bok Sandra Blue
Wymiary basenu Sandra

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29