Basen ogrodowy Trinidad - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Trinidad - idealny basen ogrodowy

Basen Trinidad to gwarancja trwałości oraz niezapomnianych chwil w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewniy Tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Trinidad - 9,70 x 3,70 x 1,60m

Ten model basenu, stanowi niezwykle oryginalną propozycję dla osób, które poszukują jednocześnie bardzo dużego basenu ogrodowego, wzbogaconego o niespotykane rozwiązania u innych producentów niecek poliestrowych. Jest to kolejna unikatowa kontrukcja, od tego samego producenta (po Bahama 600 i Aruba Plus), która w standardzie wyposażona jest w osobny szacht, na montaż rolety basenowej rozwijanej spod wody. Najczęściej wybierany, jako duży rodzinny basen ogrodowy z doskonale dobranymi proporcjami, z którego korzystać mogą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Dzięki murkowi z pionową ścianą pośrodku schodów, możliwe jest doposażenie niecki w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie schodów prostokątnych zdecydowanie dodaje prestiżu, a ich antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Trinidad jako unikatowy basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 9,70m

Szerokość: 3,70m

Głębokość: 1,60m

Pojemność: 52,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie w postaci rolety basenowej rozwijanej spod wody• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29