Basen Victoria - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Victoria

Basen Victoria jest gwarancją niezapomnianych momentów w gronie rodziny i znajomych. Basen poliestrowy zapewnia wypoczynek po ciężkim dniu pracy oraz poprawia samopoczucie a także przynosi ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Victoria - 4,70 x 2,70 x 1,30m

Niecka Victoria to większa wersja cieszącej się dużą popularnością niecki "Mini Victoria". Jest to doskonała propozycja dla osób, które poszukują nowocześnie wyglądającego basenu, o niewielkich wymiarach. To basen o kompaktowych wymiarach, jest on odpowiedni nawet dla niewielkich ogrodów i dodatkowo daje dużą wygodę kąpieli.

Niecka podobnie, jak pozostałe modele daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie efektownych schodów zdecydowanie podkreśla walory użytkowe, a ich niewielkie rozmiary nie zabierją powierzchni do pływania. Antypoślizgowa powierzchnia schodów zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Wzdłuż jednej z krótszych ścian niecki, znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Victoria jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 4,70m

Szerokość: 2,70m

Głębokość: 1,30m

Pojemność: 14,5m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne halogenowe lub LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29
Fax:  (22) 672-80-87