Basen ogrodowy Victoria - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Victoria - idealny basen ogrodowy

Victoria to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych razem w jednym basenie. Basen poliestrowy zapewni tobie i twojej rodzinie błogi wypoczynek w upalny dzień, poprawi wasze samopoczucie i przyniesie ulgę w przypadku wielu przypadłości zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Basen o klasycznych proporcjach i długi a przy tym bardzo szeroki. ciekawa propozycja dla osób którzy poszukują dużego basenu posiadającego wyposażonego w rzymskie schody. Może w nim swobonie pływac nwet kilka osób naraz. Wybierany najcżęsciej jako duży basen ogrodowy, z którego korzystać mogą zarówno dzieci jak i dorośli.

Niecka daje duże możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie szerokich schodów zdecydowanie dodaje prestiżu, antypoślizgowa powierzchnia zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Po obu stronach schodów znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Setopools dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Victoria jako basen dla całej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 8,00m

Szerokość: 4,00m

Głębokość: 1,65m

Pojemność: 31,6m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Podłączenie do wodospadu lub kaskady

• Przeciwprąd o średniej lub dużej mocy

• Przykrycie z folii solarycznej

• Ślizgawka basenowa (zjeżdżalnia wodna) montowana na brzegu• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

Fiona Blue
Bok Fiona Blue
Wymiary basenu Fiona

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29