Basen ogrodowy Wicek - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Basen poliestrowy Wicek - idealny basen ogrodowy

Nasza oferta to gwarancja niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i znajomych. Baseny poliestrowe zapewnią Ci błogi wypoczynek po ciężkim dniu pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu przypadłościach zdrowotnych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań (stopień spoczynkowy) zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania również dla najmłodszych.

Wicek - 2,90 x 2,30 x 0,90m

Jest to ciekawa propozycja dla osób, którzy poszukują basenu o nowoczesnym kształcie i niewielkich rozmiarach. Stanowi on doskonałe rozwiązanie, szczególnie dla osób uwielbiających odpocząć i spędzać czas w basenie. Najczęściej wybierany jako mały basen ogrodowy dzięki doskonale dobranym proporcjom, z którego korzystać mogą zarówno dzieci, jak i dorośli.

Niecka ze względu na niewielkie wymiary i niejednolitą głębokość, nie daje możliwości doposażenia w atrakcje wodne m.in przeciwprąd. Zastosowanie małych schodów, zdecydowanie ułatwia korzystanie z niecki. Antypoślizgowa powierzchnia schodów zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpiących. Po całym obwodzie niecki znajdują się wygodne siedziska, na których można wypocząć.


Baseny Europool dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie coś dla siebie. Gorąco polecamy model Wicek jako basen dla niedużej rodziny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.Wymiary basenu:

Długość: 2,90m

Szerokość: 2,30m

Głębokość: 0,60-0,90m

Pojemność: 4,0m3

Opcje wyposażenia dodatkowego:

• System filtrujący klasy ekonomicznej lub premium

• Podwodne oświetlenie w schodach

• Oświetlenie podwodne LED w ścianie bocznej

• Przykrycie z folii solarycznej• Dostępne kolory:

- jasnoniebieski

- niebieski

- biały

- beżowy

- szary (papyrus)

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29