Napęd rolety basenowej IBS : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Napędy rolet podwodnych

Dzięki dostępnym różnym rodzajom napędów do rolet podownych basenowych, jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejszy i niezawodny napęd do Państwa rolety podwodnej.

NAPĘDY DO ROLET PODWODNYCH

Do każdego wariantu montażu oferujemy odpowiedni system napędowy. Pod względem wydajności i rozmiaru jest idealnie dopasowany do danego środowiska. Stosowane przez nas silniki elektryczne zostały wypróbowane i przetestowane miliony razy w przemyśle i dlatego są niezwykle niezawodne.

Napęd umieszczony w szachcie za ścianą basenu (napęd boczny)

Ten system jest szczególnie zmienny, ponieważ można wybierać między różnymi silnikami o różnych poziomach mocy. Połączenie pomiędzy napędem a wałem – tj. pomiędzy wałem silnika a wałem rolety – jest wykonane za pomocą wodoszczelnej tulei ściennej basenu. Sam silnik jest również zainstalowany w wodoodpornej plastikowej obudowie z zamykaną pokrywą. Dzięki temu jest optymalnie chroniony przed wnikaniem wody i jest łatwo dostępny w przypadku naprawy.

• Napęd: silnik 24 V DC, samoblokująca przekładnia redukcyjna, ogranicznik ruchu (wyłącznik krańcowy z dodatkowym wyłącznikiem bezpieczeństwa), zabezpieczenie termiczne i stycznik nawrotny

• Zasilanie: 230/24 V z prostownikiem, zabezpieczenie pierwotne i wtórne, w zamkniętej obudowie z tworzywa sztucznego

• Wyłącznik sterowania: oddzielnie montowany wyłącznik kluczykowy, funkcje OTWÓRZ/STOP/ZAMKNIJ, montaż podtynkowy


Napęd w wale silnika (silnik rurowy)

W przypadku silnika rurowego napęd znajduje się bezpośrednio w wale nawojowym. Nie jest wymagany oddzielny wał silnika. Kable są prowadzone przez zewnętrzną ścianę basenu lub wewnątrz basenu przez kanał kablowy.

• Napęd: silnik prądu stałego 24 V 250 NM

• Zasilanie: 230/24 V

• Wyłącznik sterowania: oddzielnie montowany wyłącznik kluczykowy, funkcje OTWÓRZ/STOP/ZAMKNIJ, montaż podtynkowy

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29