Wanny SPA z hydromasażem - Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Wanny SPA - Oferta:

Linia Spa&Fun

Linia HAPPY SPA

Linia USSPA iN

Czas na relaks i odprężenie

wanna spa Odisea

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, wprowadziliśmy do naszej oferty wanny spa z hydromasażem m.in ogrodowe oraz do montażu wewnątrz budynków. Jesteśmy pewni, że dzięki oferowanym wannom spa będą Państwo mogli dokonać właściwego wyboru stosownie do potrzeb i wymagań.
Wykorzystane w naszych produktach sprawdzone i niezawodne systemy masażu wodnego i powietrznego, sprawią że kąpiel w ogrodowych spa stanowić będzie chwilę relaksu i wytchnienia tak bardzo potrzebne w dzisiejszych czasach.
Nasz asortyment charakteryzuje się odpowiednim wyprofilowaniem, oraz wysoką jakością wykończenia, co sprawaia, że nasza oferta SPA stanowi niezbędne wyposażenie zarówno dla salonów spa, ekskluzywnych willi jak i domów jednorodzinnych.
Każda oferowana wanna stworzona została z myślą o zapewnieniu jak największego komfortu użytkownikowi i praktycznym użytkowaniu. System oświetlenia podwodnego, funkcje masażu powietrznego zastosowanie elektronicznego układu sterowania to tylko jedne z wielu nowatorskich rozwiązań, które wyróżniają naszą ofertę.
Dzięki naszym wannom z hydromasażem będą mogli Państwo stworzyć swój prywatny salon spa zaróno w domowym zaciszu, jak we własnym ogrodzie. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym zależy na nowoczesnym i trwałym wyposażeniu hali basenowej oraz ogrodu.

Wanny SPA z hydromasażem

Profesjonalne wanny z hydromasażem zarówno do użytku w ogrodzie oraz wewnątrz budynków.

Nasza oferta to gwarancja niezapomnianych chwil relaksu. Jest ona skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak również do hoteli, centrów fitness czy profesjonalnych ośrodków sportowych. Nasze wanny zapewnią Ci błogi wypoczynek po ciężkim dniu w pracy, poprawią Twoje samopoczucie i przyniosą ulgę w wielu schorzeniach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań zapewniają one wyjątkową przyjemność z użytkowania.

Wanny dostępne są w różnych wariantach i wymiarach, dlatego niezależnie od oczekiwań, każdy klient znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie. Gorąco polecamy serie: Spa&Fun, HAPPY SPA oraz Universum. Zapraszamy serdecznie do wnikliwego zapoznania się z naszą ofertą. Oferowane urządzenia to luksus, na który Cię stać.

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29