Odkurzacz do basenu : Elno
Baseny - Budowa - Serwis
03-938 Warszawa ul. Zwycięzców 48 Tel. (22) 617-37-33

Odkurzacze basenowe ręczne

Odkurzacz basenowy

Odkurzacz do basenu ręczny pozwala na wychwytywanie zanieczyszczeń których nie wychwycił skimer. Część z tych zanieczyszczeń opada na dno, dlatego też aby się ich pozbyć z basenu niezbędny okazuje się odkurzacz ręczny do basenu. Umożliwia on odkurzenie dna i ścian basenu bez spuszczania wody.

Odkurzacz do basenu ręczny podłączany jest do skimera lub gniazda odkurzacza znajdującego się w ścianie basenu, a zebrane zanieczyszczenia odprowadzane są na filtr piaskowy. Dostepne są również odkurzacze automatyczne pracujące niezależnie od układu filtracyjnego basenu, więcej na ten temat znajdziecie Państwo tutaj

Odkurzacz do basenu ręczny powinien stanowić podstawowe wyposażenie każdego basenu.
Jak wiadomo każdy basen wymaga od właściciela regularnego czyszczenia. Pozwala to utrzymać czystość basenu, a także zachować higienę wody w basenie.

Firma ELNO posiada w swojej ofercie szeroką gamę odkurzaczy basenowych począwszy od najprostszych odkurzaczy ręcznych basenowych po odkurzacze automatyczne.

Do najprostszych modeli ręcznych odkurzaczy basenowych należą te zbudowane ze szczotki czyszczącej zamontowanej na tyczce teleskopowej i połączone ze skimerem lub gniazdem odkurzacza za pomocą węża basenowego.

Szeroki wybór szczotek odkurzaczy i tyczek teleskopowych o różnej długości umożliwia szybkie i sprawne manewrowanie odkurzaczem.

Szczotka odkurzacza Deluxe

Szczotka do odkurzania w trudno dostępnych miejscach

Wąż basenowy 38mm - kolor niebieski

Tyczka teleskopowa aluminiowa

Większe przedmioty pływające jak i te z dna należy usuwać z basenu za pomocą podbieraków, które także znajdziecie Państwo w naszej ofercie

Podbierak basenowy płytki wzmocniony

Podbierak basenowy głęboki wzmocniony

Podbierak płytki wykonany z PCW

Podbierak głęboki wykonany z PCW

Odnajdziesz nas na:

ADRES
03-938 Warszawa
ul. Zwycięzców 48

KONTAKT
Email: elno@elno.com.pl
Telefon:  (22) 617-37-33
Telefon: (22)672-82-29